Víno - Šampanské

 

Hľadáte niečo pre zvláštnu príležitosť? Chcete darovať svojim blízkym niečo kvalitné? Alebo chcete kvalitné víno len tak pre seba? Nakupujete radi z pohodlia vášho domova alebo z kancelárie firmy? Aj v tomto prípade je pre nás prioritou osobný prístup k zákazníkovi. Zabezpečujeme dodanie vybraného vína k Vám domov alebo do firmy. Dohodneme s Vami termín rozvozu a potom opäť v pohodlí domova alebo firmy môžete počkať na dodanie objednaného vína. Darčekový servis zabezpečuje online predaj a rozvoz vína.  Darčekový servis svojim zákazníkom garantuje skvelú kvalitu služieb,ponúkaných produktov aj Vašu spokojnosť.

Nech sa už rozhodnete naším vínom obdarovať svojich priateľov alebo si len urobiť radosťsami sebe, prajeme Vám príjemné chvíle strávené pri jeho vychutnávaní. Internetový obchod darcekovyservis.sk  má všetky vína skladom, preto si víno od nás môžete vychutnať už druhý deň! E-shop Darcekovyservis.sk  je riešením pre všetkých. Ponúkame predaj slovenských a zahraničných vín a sektov aj mnoho ďalšieho. Sústredíme sa na kvalitu. Hlavnou myšlienkou bolo vytvoriť sortiment exkluzívnych vín a osloviť čo najširšiu radu milovníkov kvalitných vín.
Filozofia firmy je založená na vysokej kvalite a širokom sortimente ponúkaných výrobkov i služieb, ktorý neustále dopĺňame a inovujeme.
Našim cieľom je spokojný zákazník, ktorý nám dôveruje a ktorý má dôvod sa k nám stále vracať a odporúčať nás svojim priateľom a známym.

Súčasťou zásielky môže byť aj kartička s odkazom, blahoželania, víno, sekt ... Snažíme sa maximálne vychádzať našim zákazníkom
v ústrety a ich originálne nápady uskutočniť k plnej spokojnosti objednávateľa, ale aj obdarovanej osoby. Ponúkame darčekové zabalenie produktu plus venovanie a následné odoslanie na adresu osoby, ktorú chcete obdarovať. Venovanie s originálnym prianím  získate  istotu, že váš darček sa zaradí medzi tie najnápadnejšia a najoriginálnejšie.

Vážení zákazníci, sme schopní v spolupráci s našimi dodávateľmi Vám zaistiť vína prakticky z celého sveta . Taktiež aj slovenské vína pri kartónovom odbere nemusia byt jednej značky vieme ponúknuť nákup za veľmi výhodne ceny. Ak máte požiadavku na vína, ktoré nie sú v našej štandardnej ponuke, povedzte nám ho a my Vám vypracujeme čo najrýchlejšie ponuku. Ponúkame výber z rady atraktívnych vín, pochádzajúcich z tradičných vinárskych oblastí, ako sú Francúzsko, Taliansko ,Španielsko, Nemecko, alebo Rakúsko. Okrem toho máme vína z menej známych regiónov Kalifornie v Chille, Libanone, Afrike, Austrálie, Argentíne, Uruguaj alebo na Novom Zélande.

Víno doručujeme až k vám domov obvykle v priebehu 24 hodín od zaslania objednávky a po prijatí platby. Doručujeme na Vami určené miesto dodania len v rámci Bratislavy a okolia (40km) - podľa dohody. Objednávka prijatá v piatok bude vyexpedovaná najskôr v pondelok. Objednávky v okolí Bratislavy príjmame na tel.č. 0904 160 158

Naším cieľom je spokojnosť všetkých našich zákazníkov. Veríme, že vám víno od nás bude chutiť :) V prípade akýchkoľvek otázok, pripomienok alebo nápadov, ako zlepšiť naše služby nás neváhajte kontaktovať na email: info@darcekovyservis.sk . Ďakujeme a prajeme príjemný nákup!

Radi na požiadanie do faktúry uvedieme: "Víno je určené ako reklamný predmet, fľaše označené logom firmy."

Ceny doručenia našou kuriérskou službou  nájdete Tu cenník Doprava